Jcrop Form Element (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Upload
eu: Igo

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu

en: Edit Image
eu: Irudia editatu
