Jcrop Form Element (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Upload
hr: Otpremi

en: Crop
hr: Odreži

en: Choose a file
hr: Odaberi datoteku
