Jcrop Form Element (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Upload
it: Carica

en: Crop
it: Ritaglia

en: Choose a file
it: Scegli un file

en: Edit Image
it: Modifica immagine
