Jcrop Form Element (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Choose a file
km: ជ្រើស​ឯកសារ
