Jcrop Form Element (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Crop
sv: Beskär

en: Choose a file
sv: Välj en fil

en: Edit Image
sv: Redigera bild
