Jcrop Form Element (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์

en: Edit Image
th: แก้ไขภาพ
