Jcrop Form Element (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Upload
tr: Yükle

en: Crop
tr: Kırp

en: Choose a file
tr: Bir dosya seç

en: Edit Image
tr: Görseli Düzenleyin
