Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Upload
bg: Трансфер

en: Resolution
bg: Резолюция

en: Choose a file
bg: Избери файл
