Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Choose a file
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གདམ་པ
