Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Crop
cs: Oříznout

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor

en: Edit Image
cs: Upravit obrázek
