Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Crop
da: Beskær

en: Crop area
da: Beskæringsområde

en: Choose a file
da: Vælg en fil

en: Edit Image
da: Redigér billede
