Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Remove
de: Entfernen

en: Upload
de: Hochladen

en: Crop
de: Zuschneiden

en: Image Width
de: Bildbreite

en: Crop area
de: Zuschneidebereich

en: Resolution
de: Auflösung (Grösse)

en: Choose a file
de: Datei auswählen

en: Edit Image
de: Bild bearbeiten
