Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Crop
et: Lõika

en: Crop area
et: Kärpe ala

en: Choose a file
et: Vali fail

en: Edit Image
et: Muuda pilti
