Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Crop
fa: برش

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید
