Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Upload
hi: अपलोड

en: Choose a file
hi: एक फ़ाइल चुनें

en: Edit Image
hi: संपादित छवि
