Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Crop
hu: Kivágás

en: Image Width
hu: Kép szélesség

en: Choose a file
hu: Fájl választás

en: Edit Image
hu: Kép szerkesztése
