Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni
