Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Crop
oc: Requadrar

en: Resolution
oc: Resolucion

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr
