Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Crop
pl: Przytnij

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Edit Image
pl: Edytuj obraz
