Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Upload
ps: پورته کول

en: Crop
ps: سكڼل

en: Edit Image
ps: انځور سمون
