Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Upload
ro: Încarcă

en: Crop
ro: Tăiere

en: Choose a file
ro: Alege un fișier

en: Edit Image
ro: Editează imagine
