Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Upload
uk: Викласти

en: Crop
uk: Кадрування

en: Image Width
uk: Ширина зображення

en: Resolution
uk: Роздільність

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Edit Image
uk: Редагувати зображення
