Jcrop Form Element (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Upload
vi: Tải lên

en: Crop
vi: Xén

en: Choose a file
vi: Chọn một tệp tin
