Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Upload
ar: رفع

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
