Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Upload
fi: Siirrä

en: Crop
fi: Rajaa

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto

en: Edit Image
fi: Muokkaa kuvaa
