Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą
