Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Crop
pt: Recortar

en: Choose a file
pt: Escolha um ficheiro

en: Edit Image
pt: Editar imagem
