Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Crop
sk: Orezať

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor

en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok
