Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Crop
be: Абрэзка

en: Choose a file
be: Выберыце файл
