Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Crop
el: Περικοπή

en: Choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο

en: Edit Image
el: Επεξεργασία εικόνας
