Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Upload
fr: Transférer

en: Crop
fr: Recadrer

en: Choose a file
fr: Choisir un fichier

en: Aspect Ratio
fr: Ratio de l'image

en: Edit Image
fr: Modifier l'image
