Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Upload
gl: Subir

en: Crop
gl: Recortar

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo
