Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Upload
he: העלאה

en: Crop
he: חיתוך

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: Edit Image
he: עריכת תמונה
