Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Upload
id: Unggah

en: Crop
id: Pangkas

en: Choose a file
id: Pilih file
