Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Upload
ja: アップロード

en: Crop
ja: トリミング

en: Choose a file
ja: ファイルを選択してください

en: Edit Image
ja: 画像編集
