Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Crop area
nl: Bij te snijden gebied

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken
