Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Upload
ru: Закачать

en: Crop
ru: Обрезка

en: Image Width
ru: Ширина изображения

en: Crop area
ru: Область кадрирования

en: Choose a file
ru: Выберите файл

en: Aspect Ratio
ru: Соотношение сторон

en: Edit Image
ru: Редактировать изображение
