Jcrop Form Element (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Crop
ta: செதுக்கு

en: Choose a file
ta: கோப்பை தெரிவுசெய்
