jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Save field
el: Αποθήκευση πεδίου
