jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: User Interface
es: Interfaz de usuario

en: Sticky
es: Fijo en cabeza de las listas

en: Save field
es: Guardar el campo

en: Whether or not the content is published.
es: Si el contenido está publicado o no.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
es: Si el contenido está promovido a la portada o no.

en: Whether or not the content is sticky.
es: Si el contenido está fijo en la cabeza de las listas o no.
