jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Save field
et: Salvesta väli

en: Whether or not the content is sticky.
et: Kas sisu on esiletõstetud või mitte.
