jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Save field
fi: Tallenna kenttä

en: Whether or not the content is published.
fi: Onko sisältö julkaistu vai ei.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
fi: Onko sisältö nostettu etusivulle vaiko ei.

en: Whether or not the content is sticky.
fi: Onko sisältö kiinteä listoissa vaiko ei.
