jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Save field
nl: Veld opslaan

en: Whether or not the content is published.
nl: Of de inhoud gepubliceerd is.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
nl: Of de inhoud op de voorpagina is gepubliceerd.

en: Whether or not the content is sticky.
nl: Of de inhoud 'vastgeplakt bovenaan de lijst' is.
