jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Save field
ro: Salvează câmp

en: Whether or not the content is sticky.
ro: Conținutul este sau nu evidențiat.
