jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Save field
sk: Uložiť pole
