jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Save field
sv: Spara fält

en: Whether or not the content is published.
sv: Huruvida innehållet är publicerat eller ej.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
sv: Huruvida innehållet visas på startsidan eller ej.

en: Whether or not the content is sticky.
sv: Huruvida innehållet är klistrat eller ej.
