jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: Sticky
vi: Dính

en: Save field
vi: Lưu trường dữ liệu
