jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Save field
ca: Desa el camp

en: Whether or not the content is published.
ca: Si el contingut està o no publicat.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
ca: Si el contingut està o no promocionat a la portada.

en: Whether or not the content is sticky.
ca: Si el contingut és o no estàtic a la part superior dels llistats.
