jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Save field
cs: Uložit pole
