jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Save field
da: Gem felt

en: Whether or not the content is published.
da: Hvorvidt indholdet er udgivet eller ej.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
da: Hvorvidt indholdet er forfremmet til forsiden.

en: Whether or not the content is sticky.
da: Hvorvidt indholdet er markeret som sticky.
